Wojcistics jest firmą zajmującą się dystrybucją innowacyjnych technologii z zakresu transportu lądowego na terenie Polski.
Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem dwupokładowych naczep marki Burgers Carrosserie (double deck).
Chcąc zapewnić kompleksową obsługę, oferujemy zarówno nowe jak i używane naczepy, wynajmem krótko- oraz długo-terminowy, finansowanie, serwis oraz dostęp do części zamiennych.

Najważniejsze dla nas jest by budować uczciwe i długotrwałe relacje z Polskimi przedsiębiorcami, którzy szukają nowych, efektywniejszych rozwiązań i stawiają na jakość.
Budujmy razem przyszłość transportu – zadzwoń do Nas!
100 lat doświadczenia w budowaniu pojazdów

Burgers Carroserie

Historia Burgers Carrosserie

Burgers Carrosserie to firma o prawie 100-letnim doświadczeniu w budowaniu specjalistycznych pojazdów transportowych. Od 1925 roku, kiedy Koos Burgers rozpoczął działalność, firma Burgers Carrosserie uznawana jest za jednego z liderów na rynku innowacyjnych technologii w transporcie lądowym.

Producent ten specjalizuje się w naczepach budowanych na miarę, w oparciu o rewolucyjną dwupokładową konstrukcję obudowaną zamkniętym nadwoziem.

Od niedawna, firma na czele której stoi Ton Burgers (trzecia generacja rodziny) rozpoczęła sprzedaż na najważniejszych światowych rynkach, w tym od 2019 w Polsce. Jako światowy lider pod względem ilości oraz jakości produkowanych naczep dwupokładowych, Burgers Carrosserie planuje spopularyzować swoje innowacyjne rozwiązanie by stało się standardem na europejskich drogach.

Produkcja

Cały proces produkcji naczep Double Deck odbywa się w miejscowości Aalsmeer w Holandii, gdzie obecnie konstruowane jest od podstaw 400 naczep rocznie (liczba stale rośnie). W związku z gwałtownym wzrostem popytu na europejskim rynku przybywa wciąż linii produkcyjnych, a procesy stają się coraz wydajniejsze. W obliczu dynamicznego rozwoju, stałym priorytetem firmy jest by utrzymywać swoją największą przewagę względem konkurencji – najwyższą jakość budowanych w kompleksowej technologii naczep.

Poznaj korzyści naczep Double-Deck

Materiały do pobrania

Instrukcja dla kierowcówFolder reklamowyRysunek techniczny
Finansowanie

Chcąc zaproponować Klientom możliwie jak najlepsze warunki finansowania naszych naczep, podjęliśmy stałą współpracę z Millennium Bankiem.

Zasady finansowania zawsze szyte są na miarę by zoptymalizować warunki do potrzeb Twojej firmy – gwarantujemy najkorzystniejszą ofertę zarówno dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i dla nowych podmiotów gospodarczych. 

Dostępne formy finansowania to leasing oraz kredyt, których parametry wpłaty oraz wysokość raty dostosowana jest do potrzeb klienta.

NASZE BIURO

Sikorskiego

GET DIRECTION
TELEFON

Telefon: +48 511 743 566

CALL US
Skontaktujemy się jak najszybciej jest to możliwe
Pytania? Wyceny? Zapraszamy do kontaktu