Wojcistics jest firmą zajmującą się dystrybucją innowacyjnych technologii z zakresu transportu lądowego na terenie Polski.
Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem dwupokładowych naczep marki Burgers Carrosserie (double deck).
Chcąc zapewnić kompleksową obsługę, oferujemy zarówno nowe jak i używane naczepy, wynajmem krótko- oraz długo-terminowy, finansowanie, serwis oraz dostęp do części zamiennych.

Najważniejsze dla nas jest by budować uczciwe i długotrwałe relacje z Polskimi przedsiębiorcami, którzy szukają nowych, efektywniejszych rozwiązań i stawiają na jakość.
Budujmy razem przyszłość transportu – zadzwoń do Nas!
100 lat doświadczenia w budowaniu pojazdów

Naczepy dwupokładowe (Double Deck)

Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem naczep dwupokładowych Holenderskiego producenta Burgers Carrosserie.

Dlaczego Twoja firma powinna poszerzyć swoją flotę o naczepy Double Deck?

  1. Nasze naczepy mają o 60% większą ładowność w porównaniu z naczepami standardowymi. Dodatkową objętość zyskujemy dzięki innowacyjnej konstrukcji oraz nisko położonej dolnej podłodze.
  2. Niskie koszty za kilometr. Wielkość ładunku przewożonego w dwóch naczepach Double Deck jest równa zawartości trzech standardowych naczep. Dzięki temu, przewożąc taką samą ilość ładunku możesz zaoszczędzić na zakupie dodatkowych ciągników, wynagrodzeniu kierowców, obniżonym koszcie paliwa oraz zmniejszonej liczbie przejazdów.
  3. Zwrot kosztów inwestycyjnych w ciągu 1 rok. Wyższe koszty zakupu naczepy dwupokładowej Double Deck zwracają się w przeciągu roku. Tak wskazuje doświadczenie naszych długoletnich partnerów biznesowych, m.in. – Action, Domino’s, Rossmann czy Amazon.
  4. Niższa emisja szkodliwego dwutlenku węgla. Ze względu na swój aerodynamiczny kształt i mniejszy opór powietrza, naczepa Double Deck przyczynia się do poprawy stanu środowiska oraz do oszczędności energii. Ponadto, jednorazowo transportowana jest większa ilość ładunku, także maleje liczba potrzebnych przewozów i tym samym zmniejsza się emisja.
  5. Elastyczne dostosowanie naczep Double Deck. Naczepa dwupokładowa Double Deck jest dostępna w kilku wariantach z różnorodną konfiguracją osi (rozwiązania dwu lub trzy osiowe, sztywne lub sterowane). Oprócz naczep dwupokładowych o długości 13.60 m oferujemy naczepy Double Deck w wersji City. Naczepy City, w szczególności w połączeniu z osiami sterowanymi, są doskonałym
    rozwiązaniem stosowanym do zaopatrywania miast. Naszą naczepę można również zaopatrzyć w chłodnię – możliwe jest też stworzenie wielu przedziałów, które mogą być chłodzone lub ogrzewane do różnych temperatur.
  6. Double Deck posiada europejską homologację, pozwalającą na transgraniczne użycie na terenie całej Europy.

Zapraszamy na stronę producenta: https://www.burgersgroup.com/en/, by dowiedzieć się więcej.

Burgers Carroserie - Double Deck

Poznaj korzyści naczep Double-Deck

Materiały do pobrania

Instrukcja dla kierowcówFolder reklamowyRysunek techniczny
Finansowanie

Chcąc zaproponować Klientom możliwie jak najlepsze warunki finansowania naszych naczep, podjęliśmy stałą współpracę z Millennium Bankiem.

Zasady finansowania zawsze szyte są na miarę by zoptymalizować warunki do potrzeb Twojej firmy – gwarantujemy najkorzystniejszą ofertę zarówno dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i dla nowych podmiotów gospodarczych. 

Dostępne formy finansowania to leasing oraz kredyt, których parametry wpłaty oraz wysokość raty dostosowana jest do potrzeb klienta.

NASZE BIURO

Sikorskiego

GET DIRECTION
TELEFON

Telefon: +48 511 743 566

CALL US
Skontaktujemy się jak najszybciej jest to możliwe
Pytania? Wyceny? Zapraszamy do kontaktu